تبلیغات
واجب فراموش شده - سانسور شدید دربار پادشاهی از وضعیت بیماری «ملک عبدالله»

واجب فراموش شده
 
چه جنگ باشد چه نباشد راه من و تو از کربلا می گذرد:باب جهاد اکبر بسته شد باب جهاد اصغر که بسته نیست

خبرگزاری تسنیم: دربار عربستان خبرهای مربوط به وضعیت جسمی پادشاه این کشور را به‌شدت سانسور می‌کند که این مسئله خود ابهاماتی را در خصوص سرنوشت او به وجود آورده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری احرار الحجاز، درحالی که وضعیت جسمی پادشاه عربستان رو به وخامت رفته و هم اکنون حتی تنفس او از طریق لوله صورت می‌گیرد، یکی از فعالان عربستانی در فضای مجازی با نام مستعار "مجتهد"  در جدیدترین مطلب خود نوشته است که خبرهای مرتبط با ملک عبدالله به‌شدت سانسور شده و به هیچ کس غیر از "سلمان‌بن عبدالعزیز" و "مقرن‌بن عبدالعزیز" آن نیز به‌مدت چند دقیقه اجازه ملاقات با پادشاه داده نمی‌شود.

وی در یکی از توئیت‌های خود نوشته است: "خالد التویجری" رئیس دربار سعودی و "متعب‌بن عبدالله" پسر پادشاه به‌شدت خبرهای مربوط به وضعیت پادشاه را سانسور می‌کنند و پس از متصل کردن لوله تنفس به او، هیچ شخصی غیر از سلمان و مقرن با ملک عبدالله ملاقات نکرده است، همچنین از مهمانان در محل از پیش آماده شده‌ای پذیرایی می‌شود.

مجتهد ادامه داده است که فعالیت‌های مخالفان "متعب‌بن عبدالله" آغاز شده است اما التویجری به‌دلیل متصل شدن لوله تنفس به پادشاه دیگر نمی‌تواند برای بهتر کردن شرایط متعب بیانیه‌ای از زبان پادشاه صادر کند.

پایگاه خبری احرار الحجاز نوشت که علی‌رغم ملاقات "سلمان‌بن عبدالعزیز" و "مقرن‌بن عبدالعزیز" و برخی دیگر از شاهزادگان سعودی با پادشاه، هیچ تصویری از این دیدار‌ها منتشر نشده است و این خود ابهام و سؤالات زیادی را در خصوص سرنوشت ملک عبدالله ایجاد می‌کند.

ملک عبدالله پنجمین فرزند عبدالعزیز بنیانگذار عربستان سعودی است که به پادشاهی رسید. در گذشته انتقال قدرت در عربستان از برادری به برادر دیگر بر اساس سن صورت می‌گرفته است.

انتهای پیام/ر*


طبقه بندی: جنـــــــــــــــــگ نــــــــــــــــــــــــرم، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 14 دی 1393 توسط شهید محمد رضا تورجی زاده
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : // setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);