تبلیغات
واجب فراموش شده - تیم حامی شیطان پرستان در جام جهانی 2014 برزیل+عکس

واجب فراموش شده
 
چه جنگ باشد چه نباشد راه من و تو از کربلا می گذرد:باب جهاد اکبر بسته شد باب جهاد اصغر که بسته نیست

 جام جهانی 2014 برزیل علاوه بر رقابت بین تیم های فوتبالی کشورهای مختلف، رقابت بین رسانه ها نیز به حساب می آید. در این بین، شبکه های تلویزیونی سعی دارند تا با بهترین عملکرد در زمینه پوشش مسابقات جام جهانی، گوی سبقت را از دیگر رقبای خود گرفته تا مخاطب بیشتری را جذب نمایند.

 شبکه ماهواره ای من و تو که مدت هاست دچار افول شدیدی شده این بار نیز عملکردش در زمینه پوشش جام جهانی 2014 برزیل بسیار ضعیف بوده و با اعتراض شدید مخاطبینش مواجه گردیده است.

شبکه من و تو با تهیه برنامه "تیم 33" هر چند غیر حرفه ای، اما سعی داشت تا عملکرد بسیار ضعیف خود را در جام جهانی 2014 جبران نماید.

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ادامه<<<<<<<<<<<

این برنامه که فقط به چند گزارش آماتور بسنده کرده با کارگردانی رها اعتمادی و امید خلیلی گردآوری شده است.

اما نکته قابل توجه در نام این برنامه است. از سوی شبکه من و تو ادعا می شود سی و سومین تیم جام جهانی 2014 تیم "من و تو" است اما با نگاهی به رمز گشایی اعداد و تقدس آنان نزد فراماسونرها پرده از وجه نام گذاری این برنامه به نام تیم 33 برداشته می شود.

 

 

شبکه لندن نشین من و تو در حالی عدد "33" را برای این برنامه ورزشی خود انتخاب کرده و با چاپ آن بر پیراهن های عوامل خود دست به تبلیغ آن زده است که عدد 33 از مقدس ترین اعداد نزد فراماسونرها و شیطان پرستان می باشد. این عدد در فراماسونری، عددی خوش یمن و صاحب درجه 33، بیشترین قدرت را دارا است.

 

 

فارغ از دولت کنونی جعلی و ماسونی رژیم صیهونیستی به سرکردگی "بنیامین نتانیاهو" که سی و سومین دولت این رژیم جعلی می باشد، ساخت اولین مجلس اعلی فراماسونری طیف « Scottish Rite » و معروف ترین لژ اسکاتلندی در آمریکا در شهر چارلستون در مدار 33 درجه کره زمین صورت گرفته است.

 

 

به نظر می رسد آن قدر عدد 33 نزد فراماسونرها و شیطان پرستان مقدس است که بیشتر فعالیتشان را با این عدد مطابقت داده اند که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

- فلسطین اشغالی در مدار 33 درجه زمین؛ هم در مدار طولی زمین 33 درجه است و هم در مدار عرضی 33 درجه است.

- قتل جان. اف.کندی (رئیس جمهور کاتولیک و ضد ماسون آمریکا) در شهر دالاس در مدار 33 درجه کره زمین رخ داد.  

- در سال 2006 جنگ 33 روزه اسرائیل با لبنان روی داد.

- پروژه 2012 نظم نوین جهانی مصادف با سی و سومین سالگرد انقلاب ایران بود.

- تعداد حلقه های زنجیروار در پایین اسکناس دلار آمریکا که خیلی ریز هستند 33 حلقه است.

-  در آرم سازمان ملل یک دایره با 33 قسمت در بین دو شاخه زیتون 13 برگی وجود دارد.

-  کتابخانه ماسونی دادگاه عالی اسرائیل 30 پله دارد و 3 رده کتاب که جمعا 33 می شود.

-  و ...

 

حال شبکه لندنی من و تو همسو با رهبران ماسونی خود با نام گذاری این برنامه سعی دارند تا بار دیگر با استفاده از تکنیک تأثیر گذاری در ضمیر ناخودآگاه تبلیغات فراماسونری خود را در قالب یک برنامه ورزشی به خورد مخاطبین خود دهند.

 

 

البته ناگفته نماند که این اولین اقدام ماسونی شبکه من و تو نمی باشد، این شبکه انگلیسی چند سال پیش در لندن با راه اندازی گروه موسیقی شیطان پرستی متال با نام "مرتد" به صورت کامل در اختیار فراماسونرها و شیطان پرستان بریتانیا در آمد.

 

 

این گروه با مدیریت "سمیه عابدین زاده" معروف به سمی آرین با پشتیبانی شرکت های مختلف خاورمیانه ای و اروپایی که منافع آن ها با فعالیت های شبکه من و تو گره خورده، کار خود را در لندن شروع کرده است.

 

سمیه عابدین زاده معروف به سمی آرین در گروه مرتد

 

در پایان خاطر نشان می شود سمیه عابدین زاده معروف به سمی آرین علاوه بر رهبری گروه شیطان پرستی مرتد از سوی تلویزیون من و تو هم اکنون کارگردان برنامه "چرا که نه" با اجرای "ندا جناب" نیز می باشد.

 

طبقه بندی: جنـــــــــــــــــگ نــــــــــــــــــــــــرم، 
برچسب ها: جام جهانی 2014 برزیل، تیم 33، من و تو، شیطان پرستان، رژیم صیهونیستی، بنیامین نتانیاهو، Scottish Rite،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 31 خرداد 1393 توسط شهید محمد رضا تورجی زاده
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : // setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);