تبلیغات
واجب فراموش شده - معاون ستاد مشترک ارتش آمریکا : ایران بزرگترین کابوس موشکی آمریکا

واجب فراموش شده
 
چه جنگ باشد چه نباشد راه من و تو از کربلا می گذرد:باب جهاد اکبر بسته شد باب جهاد اصغر که بسته نیست
جیمز وینفیلد معاون رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا می گوید که مهمترین استراتژی آمریکا سیستم دفاع موشکی است که بتواند با سیستم های دفاع موشکی بر روی زمین موشک های تهاجمی را از بین ببرد و این استراتژی آمریکا که در هر منطقه از دنیا یک سیستم دفاع موشکی تاسیس کند که بتواند در مقابل تهاجمات از خود دفاع کند.
ایران بزرگترین کابوس موشکی آمریکا

، در کنفرانسی که در مرکز شورای عالی آتلانتیک امنیت جهانی برگزار گردید آقای جیمز وینفیلد معاون رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا می گوید که ایران و کره شمالی بزرگترین تهدید موشکی برای آمریکا محسوب می شوند.

 در جلسه سالیانه مرکز شورای آتلانتیک که روز چهارشنبه دیروز برگزار گردید ایران و کره شمالی به عنوان بالاترین تهدید موشکی برای آمریکا ارزیابی شده اند.

او می گوید که پیونگ یانگ بسیار به این هدف خود نزدیک می شود که بتواند یک موشک بالستیک قاره پیما جدید را آزمایش کند که به نقاط سرزمینی آمریکا در آینده نزدیک دست پیدا کند. این مقام ارشد دولت آمریکا می گوید که دولت آمریکا این موضوع را جدی تلقی کرده است.

او می گوید که اگر کره شمالی و ایران یک حمله موشکی انجام بدهند آنها یک پاسخ ویرانگر را در جواب دریافت خواهند کرد.

او می گوید که مهمترین استراتژی آمریکا سیستم دفاع موشکی است که بتواند با سیستم های دفاع موشکی بر روی زمین موشک های تهاجمی را از بین ببرد و این استراتژی آمریکا که در هر منطقه از دنیا یک سیستم دفاع موشکی تاسیس کند که بتواند در مقابل تهاجمات از خود دفاع کند.

او همچنین می گوید که در حال حاضر دولت آمریکا در حال توسعه سرمایه گذاری بر روی برنامه توسعه تکنولوژی دفاعی خود است که چندین حمله پیچیده به خاک این کشور را در یک محدوده زمانی کوتاه مدت به انجام برساند.

آقای ونیفلید می گوید که آنها روسیه و چین را ترغیب می کنند که ایران و کره شمالی را از دستیابی بیشتر به سیستم های موشک های بالستیک (قاره پیما) محدود ساخته و با آمریکا همکاری کنند و نگذارند که این دو کشور قابلیت کامل موشکی را پیدا کنند.

طبقه بندی: دفــــــــــــــــــــــــــــــاع مقدس،  جهــــــــــــــــاد و تشنگــــــــــــــــــــــــــی، 
برچسب ها: دولت آمریکا، ستاد مشترک ارتش آمریکا، ارتش آمریکا، ایران بزرگترین کابوس موشکی آمریکا، ایران کابوس موشکی، ایران کابوس آمریکا،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 17 خرداد 1393 توسط شهید محمد رضا تورجی زاده
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : // setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);