تبلیغات
واجب فراموش شده - انحراف عده ای در شیعه!

واجب فراموش شده
 
چه جنگ باشد چه نباشد راه من و تو از کربلا می گذرد:باب جهاد اکبر بسته شد باب جهاد اصغر که بسته نیست
انحراف در شیعه

بسم الله الرحمن الرحیم
شاید باورش براتون سخت باشه که افردی از شیعیان آیت الله بهجت و شهید مطهری و مقام معظم رهبری و بسیاری از مراجع را مرتد بدانند باورش سخت است اما متاسفانه این موضوع واقعیت داره.و البته خیلی سخت نیست که حدس بزنید این افراد مورد حمایت چه کشوری هستند!
بله، مثل همیشه انگلیس.......


نمی دانم اینها با چه توجیه شرعی و عقلی دست به دشمنی با انقلاب اسلامی و توهین کردن های بیشمار به بزرگان و مراجع می کنند.وقتی شخصی لندن نشین باشد و امکانات فراوان مالی هم داشته باشد و منبع درآمدی هم ندارد مشخص است از کجا حمایت می شوند.اینها ما را به یاد ابن زیاد و عمر سعد می اندازند که عالمان دینی بودند اما چقدر منحرف و بی بصیرت.

سید صادق شیرازی شنیده ام 13 شبکه ماهواره ای دارد و حال نمی دانم چطور هزینه این همه تشکیلات برای او فراهم می شود! ایشان و افرادی که در فکر اعتقادی او هستند جوابگوی ریخته شدن خون بسیاری از شیعیان هستند و حال نمیدانم چطور فردای قیامت پاسخگو خواهد بود! وقتی در شبکه های خود توهین به عائشه و اهل سنت و قمه زنی و ... را ترویج می دهد یقینا خون شیعه را وهابی ها خواهند ریخت.برچسب ها: توهین به مراجع+توهین به آیت الله بهجت، عاملان تفرقه شیعه و سنی، توهین به رهبر انقلاب، توهین به شهید مطهری، مرجع بی بصیرت، لعن کردن آیت الله بهجت،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 توسط شهید محمد رضا تورجی زاده
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : // setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);